קצת

החברה הוקמה על ידי שלושה שותפים, אנשי עסקים מובילים בתחומם שמטרתם העיקרית הייתה להפוך את חווית הנסיעה שלנו לנוחה יותר ובטוחה יותר, באמצעות פתרונות חכמים.
DYG מספקת חדשנות בעולם הרכב. החברה מבודלת כיום בעולם אבזור הרכב בשל פיתוח וייצור פתרונות שמאחדים בין מספר צרכים ומוצרים ומשלבים את הטכנולוגיה המתקדמת בעולם. הפונקציונאליות הגבוהה של פתרונות החברה מאפשרת לנהגים להרגיש נוח, בביטחון ומאפשרת שדה ראיה פתוח בתוך הרכב, הודות לשילוב מספר מוצרים לפתרון אחד חכם.
נהגים שעברו למוצרים המתקדמים של DYG כעת נהנים מעולם טכנולוגי ובטיחותי שמקדים את הדור הבא של עולם האבזור לרכב.
פיתוח החברה הינו פיתוח ישראלי בעל כלל התקנים הדרושים בעולם. פיתוח ישראלי ידוע בקדמה ובאיכות התוצרים שלו.
יתרון החדשנות של DYG מוטבע בפטנטים הרשומים והמאושרים שיש לחברה על חלק ממוצריה.
עולם מוצרי הצריכה לרכב מציע מגוון רחב של מוצרים מגוונים לשווקים שונים. ריבוי המוצרים מייצר עומס אצל הצרכנים והנהגים בתוך הרכב ולכן DYG מציעה את הפתרון האופטימלי למגבלה זו של השוק.
מוצרי החברה נמכרים באתרים המובילים בעולם וכן באתרי סחר ייעודיים לכל מוצר של DYG. זאת מתוך אותו ד.נ.א של בעלי החברה שכל הזמן חושבים איך לפשט תהליכים ולעזור לנו לייצר חיים נוחים וקלים יותר . בנוסף, ניתן להשיג את מוצרי החברה גם בנקודות שיווק איכותיות רחבות וזמינות.

השירותים

הנדסת אלקטרוניקה

תכנון מעגלים חשמליים והתאמתם למוצרים.

ארגונומיה

מחקר ויחסי הגומלין שבין בני אדם לסביבה, למוצרים הטכנולוגיים ולחלקים אחרים במערכת.

עיצוב תעשייתי

פיתוח ויצירת מוצרים ייצור סידרתי בתהליך של מחקר, חשיבה , חדשנות רעיונית.

אבות טיפוס

אַב טִיפּוּס הוא דגם ראשוני מודל לבחינה והתנסות

מחקר ואיפיון

מוצרים בהתאמה אישית למשתמש.

מיתוג ואריזות

מותאמת לדרישות ותקינות המדינות ברחבי העולם

שיתופי

DYG Smart הינה חברה שעושה שיתופי פעולה בכל העולם עם חברות מסוג סלולאר , יצרני מצלמות רכב , יצרני מחזיקי טלפון ,רשתות שיווק ,מפיצים, חנויות .
פיתוח עסקי הוא הגדרה למגוון פעולות שאותן עושה בעל העסק כדי להגדיל את פעילותו העסקית ואת הרווחים העתידיים. זה יכול להיות פיתוח של מוצרים חדשים או מוצרים משלימים, פיתוח של שווקים חדשים, רכישת חברות, עדכונים טכנולוגיים והרחבת העסק.
שיתוף פעולה בין בעלי עסקים זו אחת הדרכים היעילות לבצע פיתוח עסקי ומכיוון זה חברת DYG נמצאת כאן בשבילכם.
עם חברת DYG זוהי הדרך הקצרה והיעילה להשגת מטרות הפיתוח העסקי. הבסיס לשיתוף פעולה בין בעלי העסקים הוא ההדדיות, כל צד מביא עמו את היתרונות הייחודיים שלו ובאמצעות שיתוף הפעולה כל צד תורם לצד השני ושני הצדדים משיגים את המטרה שעבורה הם יזמו את שיתוף הפעולה.

נשמח שתיצור איתנו קשר